Działamy w myśl zasady:
„I zwykły kamień można zamienić w niepowtarzalny klejnot”


Główna siedziba firmy znajduje się w miejscowości Karwie koło Mrągowa. Specjalizuje się w obróbkach wszelkiego rodzaju kamieni takich jak: granity, marmury, trawertyny, wapienie, onyksy i wiele innych, łącznie z kamieniami narzutowymi tzw. „kamieniami polnymi”.
Początki przedsiębiorstwa sięgają 1983 roku, od kiedy założyciel Zdzisław Paśnikowski rozpoczął produkcje prefabrykowanych elementów betonowych oraz nagrobków granitowo – lastrykowych. Gwałtowny postęp gospodarczy, który miał miejsce w latach 90-tych doprowadził do znacznego wzrostu produkcji kamienia, co przyczyniło się do rozwoju i zakresu świadczonych usług przez naszą firmę.
Doświadczenie zdobywane przez lata pozwoliło udoskonalić metody pozyskiwania materiału i stworzyć dobrze zorganizowana siec dystrybucji działająca na rynku. Ogromny wkład wnosi również wysoko wykwalifikowana kadra, zaangażowana w podejmowanie nowych zadań. Atutem naszego przedsiębiorstwa jest niezwykła precyzja. Staramy się, aby nasze produkty były jak najwyższej jakości, a świadczone usługi były dostosowane do potrzeb i wymagań klientów. Wytrwale realizujemy nasze ambicje i cele, a priorytetem jest stały rozwój i udoskonalanie produkcji wytwórczej.

"Od zarania dziejów skały towarzyszą człowiekowi w jego życiu. Już pierwotni potrafili znaleźć schronienie w grotach skalnych, a przy odpowiednim dobraniu kawałków skał - kamieni zrobić z nich podstawowe narzędzia codziennego użytku. Z biegiem lat zmieniało się zastosowanie kamienia lecz zawsze uczestniczył on w życiu ludzi. W dzisiejszych czasach staramy się powracać do korzeni, doceniamy piękno natury i otoczenia w obliczu brzydoty otaczającego nas świata i wprowadzamy cuda jakie nam daje natura do swoich domów. Staramy się, aby nasz świat był barwny i kolorowy, gdy siądziemy przy kamiennym kominku jak pierwotni ludzie przy ognisku ciepło kamienia po którym stąpamy daje nam siłę i oderwanie od codziennych kłopotów. Różnorodność skał pozwoli na to, aby Twój dom był wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju, bo kamień stworzyła natura a naturalne piękno zawsze będzie zachwycało."